Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(Oude meetups weg) |
k (oude meeting verwijderd) |
||
(34 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |31 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Enschede | ||
|'''Bitcoin Twente Meetup''' | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/300888654/ Meetup] | ||
| | |[https://zcurebits.nl/mu.html Meer info] | ||
|- | |||
|5 juni | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/300659337/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |7 juni | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcjbkb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin.Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |12 juni | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
Regel 39: | Regel 46: | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |20 juni | ||
|Nederland | |||
|Zwolle | |||
|'''[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Bitcoin voor Beginners - Stadkamer]''' | |||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/301023154/ Meetup] | |||
|Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | |||
|- | |||
|21 juni | |||
|België | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
| | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422916/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |27 juni | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Breda | ||
| | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https://www. | | [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
| | |Bühne Breda | ||
|- | |- | ||
| | |3 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|[https://www. | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygckbfb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |4 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Heerenveen | ||
|[[ | |'''[[Bitcoin Friesland|Bitcoin Friesland Meeting]]''' | ||
|[https:// | |[https://bitcoinfriesland.com/meetings.html Site] | ||
| | |Locatie: MusykFabriek te Heerenveen | ||
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen | |||
|- | |- | ||
| | |5 juli | ||
|België | |België | ||
| | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygckbhb/ Meetup] | ||
|Sint | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |5 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Eindhoven | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | |||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | ||
| | |Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. | ||
|- | |- | ||
| | |7 juli | ||
| | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
| | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad Meetup''']] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |10 juli | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
Regel 96: | Regel 110: | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |21 juli | ||
|België | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
|''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |28 juli | ||
| | |België | ||
| | |Middelkerke | ||
|'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] [https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300449211/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2 augustus | ||
| | |België | ||
| | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygclbdb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |7 augustus | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygclbkb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |14 augustus | ||
| | |België | ||
| | |Brussel | ||
|''' | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https:// | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
| | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |21 augustus | ||
| | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
|'''[[ | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422928/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |29 augustus | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Breda | ||
|''' | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
| | |Bühne Breda | ||
|- | |- | ||
| | |4 september | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|''' | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcmbgb/ Meetup] | |||
|[https:// | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |6 september | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcmbjb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |11 september | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
Regel 182: | Regel 180: | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |21 september | ||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|25 september | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|''' | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] Meetup | ||
| [https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297977265/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcnbdb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |4 oktober | ||
|België | |België | ||
| | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcnbgb/ Meetup] | ||
|Elke | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |5 oktober | ||
|België | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
|''' | |'''Future of Bitcoin Conference''' | ||
|[https:// | |[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|9 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | |||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |10 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''Bitcoin | |'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 2''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|21 oktober | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
| | |1 november | ||
|België | |België | ||
| | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | ||
|Elke | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |6 november | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcpbjb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|21 november | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422947/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|6 december | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcqbjb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|21 december | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 31 mei 2024 om 12:53
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
31 mei | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente Meetup | Meetup | Meer info |
5 juni | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
7 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
20 juni | Nederland | Zwolle | Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | Meetup | Bitcoin voor Beginners - Stadkamer |
21 juni | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
3 juli | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 juli | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland Meeting | Site | Locatie: MusykFabriek te Heerenveen
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen |
5 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 juli | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7 augustus | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
4 september | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
2 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
6 november | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities