Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
kGeen bewerkingssamenvatting |
(+Family day) |
||
(24 tussenliggende versies door 9 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |25 april | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Roermond | ||
|''' | |'''''EENENTWINTIG Limburg''''' | ||
| | |Meetup | ||
| | |Du-pont, Roerkade 1, Roermond | ||
|- | |- | ||
| | |2 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |(Friesland) | ||
|'''[[ | |'''[[Bitcoin Friesland]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://t.me/BitcoinFriesland Telegram][https://www.flockstr.com/event/naddr1qqyrzceh8yexgetxqgs0l09hq60h4fwkmvffavu70k9f0z2xd5j45cmm4s0tlpshkpt5q3qrqsqqql9nyp60lg Flockstr] | ||
| | |De Musykfabryk, Industrieweg 18a, Heerenveen | ||
|- | |||
|3 mei | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|EENENTWINTIG KEMPEN | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |- | ||
| | |8 mei | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
Regel 39: | Regel 46: | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |10 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|''' | |'''De Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/ | |[https://www.meetup.com/nl-NL/De-Bitcoin-Meetup/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|16 mei | |16 mei | ||
|België | |België | ||
|Gent | |Gent | ||
|'''Bitcoin meetup (editie 105)''' | |'''Gent Bitcoin meetup (editie 105)''' | ||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/297961821/ | |[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/297961821/ Meetup] | ||
|Outpost Gamecenter Gent | |Outpost Gamecenter Gent | ||
|- | |- | ||
Regel 157: | Regel 87: | ||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | ||
|Over [[Nostr]] | |Over [[Nostr]] | ||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Mining Workshop''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/299260902 Meetup] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|25 mei | |25 mei | ||
Regel 194: | Regel 131: | ||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|7 juni | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|EENENTWINTIG KEMPEN | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|27 juni | |||
|Nederland | |||
|Breda | |||
|'''Bitcoin Breda''' | |||
| [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |||
|Bühne Breda | |||
|- | |- | ||
|7 juli | |7 juli | ||
Regel 201: | Regel 159: | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|10 juli | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|28 juli | |||
|Nederland | |||
|Middelkerke | |||
|'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | |||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] | |||
| | |||
|- | |||
|14 augustus | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|29 augustus | |||
|Nederland | |||
|Breda | |||
|'''Bitcoin Breda''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |||
|Bühne Breda | |||
|- | |||
|11 september | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |- | ||
|25 september | |25 september | ||
Regel 214: | Regel 207: | ||
* [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | * [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | ||
* [[Bitcoin Amsterdam]] | * [[Bitcoin Amsterdam]] | ||
* [[Bitfest]] | |||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] |
Huidige versie van 24 apr 2024 om 11:34
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
25 april | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Meetup | Du-pont, Roerkade 1, Roermond |
2 mei | Nederland | (Friesland) | Bitcoin Friesland | TelegramFlockstr | De Musykfabryk, Industrieweg 18a, Heerenveen |
3 mei | België | Turnhout | EENENTWINTIG KEMPEN | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 mei | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
16 mei | België | Gent | Gent Bitcoin meetup (editie 105) | Meetup | Outpost Gamecenter Gent |
22 mei | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Pizzaday | Site | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mountainbike trial | Site | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Nostrdam Arnhem Edition | Site | Over Nostr |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mining Workshop | Meetup | |
25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Eindhoven mining workshop | Meetup | Over Mining door Bitcoin Brabant en Mining Wholesale. |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] BitDevs | Meetup | |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin Arnhem] Bitcoin walk | Site | |
7 juni | België | Turnhout | EENENTWINTIG KEMPEN | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
28 juli | Nederland | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site | |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities