Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
k (Frieslandmeetup voorbij) |
(+Family day) |
||
(42 tussenliggende versies door 11 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |25 april | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Roermond | ||
|''' | |'''''EENENTWINTIG Limburg''''' | ||
|Meetup | |||
|Du-pont, Roerkade 1, Roermond | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |2 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |(Friesland) | ||
|'''[[Bitcoin Friesland]]''' | |||
|[https://www. | |[https://t.me/BitcoinFriesland Telegram][https://www.flockstr.com/event/naddr1qqyrzceh8yexgetxqgs0l09hq60h4fwkmvffavu70k9f0z2xd5j45cmm4s0tlpshkpt5q3qrqsqqql9nyp60lg Flockstr] | ||
| | |De Musykfabryk, Industrieweg 18a, Heerenveen | ||
|- | |- | ||
| | |3 mei | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
| | |EENENTWINTIG KEMPEN | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |8 mei | ||
|België | |België | ||
| | |Brussel | ||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https:// | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
| | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |10 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|''' | |'''De Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/ | |[https://www.meetup.com/nl-NL/De-Bitcoin-Meetup/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |16 mei | ||
|België | |België | ||
|Gent | |Gent | ||
|Bitcoin meetup (editie | |'''Gent Bitcoin meetup (editie 105)''' | ||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/ | |[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/297961821/ Meetup] | ||
|Outpost Gamecenter Gent | |Outpost Gamecenter Gent | ||
|- | |- | ||
| | |22 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|''' | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']]''': Pizza dag''' | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |22 mei | ||
| | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
| | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Bitcoin Pizzaday''' | ||
|[https:// | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|23 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Mountainbike trial''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |||
| | |||
|- | |||
|23 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Nostrdam Arnhem Edition''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |||
|Over [[Nostr]] | |||
|- | |- | ||
| | |24 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|'''[[ | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Mining Workshop''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/299260902 Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |25 mei | ||
| | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|'''[[ | |'''[[Adopting Bitcoin Arnhem]]''' | ||
|[https:// | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/ Site] | ||
|Veel sprekers: | |||
* [[Aaron van Wirdum]], Bitcoinhistoricus | |||
* Benjamin de Waal, Allround Bitcoiner | |||
* Samantha de Waal, Lifelong Bitcoiner | |||
* Nathan Day, [[BTCMap]].org | |||
* [[Giacomo Zucco]], Plan B Network | |||
* Marco Amadori, Bitcoin Valley Italy | |||
* [[Peter Todd]], Bitcoin Developer | |||
* [[Moritz Kaminski]], [[Alby]] | |||
|- | |- | ||
| | |24 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|'''[[ | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]]''' '''[[Bitcoin Eindhoven]] mining workshop''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/299260902/?_xtd=gqFyqTMzNzY3NTg4MKFwo2FwaQ%253D%253D&from=ref Meetup] | ||
| | |Over [[Mining]] door [[Bitcoin Brabant]] en [[Mining Wholesale]]. | ||
|- | |- | ||
| | |24 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|'''[[Bitcoin | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] [[BitDevs]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|'''[[ | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem]]] Bitcoin walk''' | ||
|[https:// | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |7 juni | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
| | |EENENTWINTIG KEMPEN | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |12 juni | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|Brussels Bitcoin Meetup | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |27 juni | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Breda | ||
|''' | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/ | | [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
|Bühne Breda | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |7 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
| | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |||
| | |||
|[https://www.meetup.com/ | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |10 juli | ||
|België | |België | ||
| | |Brussel | ||
|Bitcoin | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https:// | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
| | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |28 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Middelkerke | ||
|'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | |||
|[https:// | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |14 augustus | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|Brussels Bitcoin Meetup | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |29 augustus | ||
| | |Nederland | ||
| | |Breda | ||
|''' | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
| | |Bühne Breda | ||
|- | |- | ||
| | |11 september | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|Brussels Bitcoin Meetup | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
|25 september | |||
|25 | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|''' | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']]: Pizza dag | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | ||
| | | | ||
|} | |||
=== Grotere bijeenkomsten (conferenties) === | |||
* [[ | * [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | ||
* [[Bitcoin Amsterdam]] | |||
* | * [[Bitfest]] | ||
* [[ | |||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] |
Versie van 24 apr 2024 11:34
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
25 april | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Meetup | Du-pont, Roerkade 1, Roermond |
2 mei | Nederland | (Friesland) | Bitcoin Friesland | TelegramFlockstr | De Musykfabryk, Industrieweg 18a, Heerenveen |
3 mei | België | Turnhout | EENENTWINTIG KEMPEN | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 mei | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
16 mei | België | Gent | Gent Bitcoin meetup (editie 105) | Meetup | Outpost Gamecenter Gent |
22 mei | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Pizzaday | Site | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mountainbike trial | Site | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Nostrdam Arnhem Edition | Site | Over Nostr |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mining Workshop | Meetup | |
25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Eindhoven mining workshop | Meetup | Over Mining door Bitcoin Brabant en Mining Wholesale. |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] BitDevs | Meetup | |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin Arnhem] Bitcoin walk | Site | |
7 juni | België | Turnhout | EENENTWINTIG KEMPEN | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
28 juli | Nederland | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site | |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities