Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(Oude weg) |
k (removed duplicate) |
||
(85 tussenliggende versies door 16 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.<!-- Kijk bij verwijderen of de organisator al een nieuwe heeft? Zo ja, meteen toevoegen! ;) --> | Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan. | ||
'''Toevoegen aan je agenda?''' | |||
* Voeg toe via [webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics] | |||
* Of probeer: [https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics] | |||
<!-- Kijk bij verwijderen of de organisator al een nieuwe heeft? Zo ja, meteen toevoegen! ;) --> | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+Bitcoinmeetups in (de buurt van) Nederland en België | |+Bitcoinmeetups in (de buurt van) Nederland en België | ||
!Wanneer | !Wanneer | ||
!Land | !Land | ||
!Plaats | !Plaats | ||
Regel 11: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |16 mei | ||
|Meetup | |België | ||
|Gent | |||
|'''Gent Bitcoin meetup (editie 105)''' | |||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/297961821/ Meetup] | |||
|Outpost Gamecenter Gent | |||
|- | |||
|21 mei | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422906/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|22 mei | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|'''[[ | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']]''': Pizza dag''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|22 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Bitcoin Pizzaday''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] [https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/300725728/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |22 mei | ||
| | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Screening of "Dirty Coin"''' | |||
|[[Bitcoin | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] [https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Meetup] | ||
|[https:// | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |23 mei | ||
|Nederland | |||
|Nederland | |Arnhem | ||
| | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Mountainbike trial''' | ||
|[[Bitcoin | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | ||
|[https:// | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |23 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
| | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Nostrdam Arnhem Edition''' | ||
|[https:// | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | ||
|Over [[Nostr]] | |||
|- | |||
|23 mei | |||
|Nederland | |||
|Balkbrug | |||
|'''Bitcoin voor beginners''' | |||
|[https://vrij-overijssel.nl/bitcoin-meet-up Site] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24 mei | ||
|[[BitDevs| | |Nederland | ||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]]''' '''[[Bitcoin Eindhoven]] mining workshop''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/299260902/?_xtd=gqFyqTMzNzY3NTg4MKFwo2FwaQ%253D%253D&from=ref Meetup] | |||
|Over [[Mining]] door [[Bitcoin Brabant]] en [[Mining Wholesale]]. | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] [[BitDevs]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem]]] Bitcoin walk''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |||
| | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
| | |'''Hard Money Cafe''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/300877038/ Meetup] | ||
| | |Hard Money Cafe⚡ FOSS: BTCPay Server | ||
|- | |- | ||
| | |25 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|'''[[ | |'''[[Adopting Bitcoin Arnhem]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/ Site] | ||
|Veel sprekers: | |||
* [[Aaron van Wirdum]], Bitcoinhistoricus | |||
* Benjamin de Waal, Allround Bitcoiner | |||
* Samantha de Waal, Lifelong Bitcoiner | |||
* Nathan Day, [[BTCMap]].org | |||
* [[Giacomo Zucco]], Plan B Network | |||
* Marco Amadori, Bitcoin Valley Italy | |||
* [[Peter Todd]], Bitcoin Developer | |||
* [[Moritz Kaminski]], [[Alby]] | |||
|- | |||
|27 mei | |||
|België | |||
|Leuven | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy|BBE]] Dev workshop #3''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300306095/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |31 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Enschede | ||
|''' | |'''Bitcoin Twente Meetup''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/300888654/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |7 juni | ||
|Meetup | |België | ||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcjbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|21 juni | |||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/ | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422916/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|27 juni | |||
|Nederland | |||
|Breda | |||
|'''Bitcoin Breda''' | |||
| [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |||
|Bühne Breda | |||
|- | |||
|5 juli | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygckbhb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|5 juli | |||
|Nederland | |||
|Eindhoven | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | |||
|Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. | |||
|- | |||
|7 juli | |||
|Nederland | |||
|Zwolle | |||
|[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] | |||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |10 juli | ||
| | |België | ||
| | |Brussel | ||
|[[ | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|''' | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|21 juli | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|28 juli | |||
|België | |||
|Middelkerke | |||
|'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | |||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] [https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300449211/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2 augustus | ||
|Meetup | |België | ||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygclbdb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|14 augustus | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|21 augustus | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422928/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|29 augustus | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Breda | ||
|'''Bitcoin Breda''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/ | |[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
| | |Bühne Breda | ||
|- | |- | ||
| | |6 september | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcmbjb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|11 september | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|21 september | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|25 september | |||
|Nederland | |||
|Zwolle | |||
|[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']]: Pizza dag | |||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |4 oktober | ||
|Meetup | |België | ||
| | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|''' | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcnbgb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|5 oktober | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Future of Bitcoin Conference''' | |||
|[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |9 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | |||
|[https:// | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |10 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[[Bitcoin | |'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 2''' | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |21 oktober | ||
|Meetup | |België | ||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|1 november | |||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|21 november | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422947/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
| | |6 december | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcqbjb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|21 december | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|} | |} | ||
=== Grotere bijeenkomsten (conferenties) === | |||
* [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | |||
* [[Bitcoin Amsterdam]] | |||
* [[Bitfest]] | |||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] |
Huidige versie van 12 mei 2024 om 12:11
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
16 mei | België | Gent | Gent Bitcoin meetup (editie 105) | Meetup | Outpost Gamecenter Gent |
21 mei | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
22 mei | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Pizzaday | Site Meetup | |
22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Screening of "Dirty Coin" | Site Meetup | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mountainbike trial | Site | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Nostrdam Arnhem Edition | Site | Over Nostr |
23 mei | Nederland | Balkbrug | Bitcoin voor beginners | Site | |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Eindhoven mining workshop | Meetup | Over Mining door Bitcoin Brabant en Mining Wholesale. |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] BitDevs | Meetup | |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin Arnhem] Bitcoin walk | Site | |
24 mei | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Hard Money Cafe⚡ FOSS: BTCPay Server |
25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
27 mei | België | Leuven | BBE Dev workshop #3 | Meetup | |
31 mei | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente Meetup | Meetup | |
7 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 juni | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
5 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 juli | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities